juli 2015
ma
di
wo
do
vr
za
zo
 
 
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ons team

algemene coördinatieAn Macharis | 0496/184 126 | an@citizenne.be


onthaal en inschrijvingen
Samira Agazar | 0478/877 386 | samira@citizenne.be

 

educatie en trainingErika Rau | 0472/787 806 | erika@citizenne.be
Sigrid Vandeput | 0478/877 385 | sigrid@citizenne.be
Najila Aloui | 0478/877 319 | najila@citizenne.be
Fatima Bouchataoui | 0478/275 527 | fatima@citizenne.be
Philippe Renders | 0497/190 714 | philippe@citizenne.be



educatie EN NETWERKING
Benedicte Serroen | 0478/877 344 | benedicte@citizenne.be

externe communicatie
Cathelyne Van Overstraeten | 0478/877 348 | cathelyne@citizenne.be

ADMINISTRATIE, boekhouding en personeelsbeheerMagda Van Cauter | 0478/877 393 | magda@citizenne.be

 

© Mirjam Devriendt